Sèvres: Paar vazen in Sevres porselein en brons. gesigneerd Leduc.

LOT 107:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 107
Sèvres: Paar vazen in Sevres porselein en brons met een decor van romantische taferelen op een groene achtergrond. Sevres merkteken. periode 1880. gesigneerd Leduc.
Details Hoogte: 43 cm.
(1 vaas met beschadigingen)
Schatting € 300 - € 400