Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: In de sneeuw.

LOT 135:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 135
Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzola: (Sulla Neve) In de sneeuw. Grote groep in Italiaans porselein. Gesigneerd Cazzola en gemerkt Capodimonte porcellane Principe.
Details Hoogte: 28 cm. (zonder sokkel)
Breedte: 49 cm.
Diepte: 22 cm.
Perfecte conditie.
Schatting € 400.00 - € 600.00