Porselein: Saksen: 3 groepen in Saksisch porselein.

LOT 143:

€ 250 - € 300

Lot Nummer 143
Porselein: Saksen: 3 groepen in Saksisch porselein. Napoléon-Bonaparte 1er Consul, Madame Recamier, Napoléon I. Gemerkt.
Details Napoléon-Bonaparte 1er Consul: 33 x 22 x 12,5 cm.
(oude restauratie aan de hand)
Madame Recamier: 19 x 23,5 x 12 cm.
Napoleon I: 28,5 x 12,5 x 11,5 cm.
Schatting € 250.00 - € 300.00