3 olieverfschilderijen.

LOT 165:
3 olieverfschilderijen.

€ 150 - € 200

Lot Nummer 165
3 olieverfschilderijen.
Olieverf op doek: stilleven gesigneerd Adrienne Jelley-Bruyère, havenzicht gesigneerd Achille Sengier.
Olie op paneel: Marine gesigneerd J. Ch. Schotel.
Details Jelley-Bruyère: 59 x 50 cm. (zonder kader)
A. Sengier: 50 x 60 cm. (zonder kader)
J. Ch. Schotel: 40 x 31 cm. (zonder kader)
Schatting € 150.00 - € 200.00

3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.
3 olieverfschilderijen.