Schilderij: olie op doek. Maria met kind.

LOT 202:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 202
Schilderij: olie op doek. Maria met kind. 18de eeuw.
Details 102 x 80 cm.
oude restauratie.
Schatting € 200.00 - € 300.00