Speelgoed: antieke poppen: Mooi lot van 2 poppen met porseleinen hoofd en een speelgoedhond.

LOT 263:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 263
Gemerkt: - II - 147 hoofd-buste en stoffen lichaam 57 cm. (oude restauratie aan hoofd.)
- SBH 1009 Dep (60 cm.) (oude restauratie aan het hoofd)
Schatting € 200.00 - € 300.00