Aziatica: Mooi lot Chinees porselein.

LOT 278:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 278
Aziatica: Mooi lot Chinees porselein. Famille rose, canton, exportporselein, blauw-wit porselein. 18e-19de en 20ste eeuw.
Details Canton vaas: 26 cm.
Famille rose vaas: 23 cm. (doorboord)
Export kom personages:
Diameter: 20 cm.
Hoogte: 9 cm.
(sommige stukken met kleine beschadigingen)
Schatting € 300.00 - € 400.00