Chinees porselein: 16 stuks 18de en 19de eeuws Chinees porselein.

LOT 283:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 283
Chinees porselein: 16 stuks 18de en 19de eeuws Chinees porselein. Canton, famille rose, blauw-wit.
(beschadigingen)
Details Diameter canton schotels: 24,5 cm.
Schatting € 200.00 - € 300.00