Chine: 3 Chinese bronzen objecten.

LOT 314:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 314
Chine: 3 Chinese bronzen objecten. 19 de - 20 ste eeuw.
Details rolwagenvaas: 27,5 cm. (Gemerkt)
vaas: 18,5 cm.
zittende figuur: 13,5 cm.
Schatting € 100.00 - € 150.00