Duits porselein. 2 Groepen in Duits porselein. 19de eeuw.

LOT 340:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 340
Duits porselein. 2 Groepen in fijn Duits porselein. 19de eeuw. Gemerkt.
Details 30 x 14,5 cm.
14,5 x 9 cm.
Schatting € 200.00 - € 300.00