Porselein: Capodimonte: Uitzonderlijke groep in Italiaans porselein met kant.

LOT 354:

€ 800 - € 1000

Lot Nummer 354
Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzalo. Uitzonderlijke groep in Italiaans porselein met kant. lace porcelain. Gesigneerd L. Cazzola. Gemerkt Capodimonte porcellane Principe + XII.
Details Hoogte: 33 cm.
Breedte: 38 cm.
Diepte: 24 cm.
Perfecte toestand.
Schatting € 800.00 - € 1000.00