Porselein: Capodimonte: Uitzonderlijke groep in Italiaans porselein met kant.

LOT 355:

€ 800 - € 1000

Lot Nummer 355
Porselein: Capodimonte: Luciano Cazzalo. Uitzonderlijke groep in Italiaans porselein met kant. lace porcelain. Verliefd koppel met afghaanse windhond. Gesigneerd L. Cazzalo. Gemerkt Capodimonte porcellane Principe.
Details Hoogte: 37 cm.
Breedte: 39 cm.
Diepte: 27 cm.
Perfecte toestand.
Schatting € 800.00 - € 1000.00