Clément Pardon(*) (Leuven 1901-1979) Sculptuur van een staand naakt in exotisch hout.

LOT 419:

€ 100 - € 200

Lot Nummer 419
Clément Pardon(*) (Leuven 1901-1979) Sculptuur van een staand naakt in exotisch hout. Gesigneerd en gedateerd C. Pardon 29-3-1944.
Details Hoogte: 60,5 cm.
Schatting € 100 - € 200