Emile Deckers: (Verviers 1885 - Verviers 1968)(*) "Le Repos"

LOT 434:

€ 3000 - € 3500

Lot Nummer 434
Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
In een originele kader van Astolfi, Redon & Cie, successeurs de J. Cardin, 47 Rue d'Isly Alger.
Details 88 x 79 cm.
(zonder kader)
Schatting € 3000.00 - € 3500.00