Lemaire à Paris: Achthoekige zakzonnewijzer en kompas. Begin 18de eeuw.

LOT 445:

€ 400 - € 600

Lot Nummer 445
Lemaire à Paris: Achthoekige zakzonnewijzer en kompas in gegraveerde messing. Begin 18de eeuw. Gesigneerd P. Lemaire à Paris.
Details 5,5 x 4,5 x 2,5 cm.
Schatting € 400.00 - € 600.00