Louis Tits, waterverf en gouache op papier, en een pentekening Franse of Hollandse school begin 19de eeuw.

LOT 522:

€ 100 - € 150

Lot Nummer 522
Louis Tits, waterverf en gouache op papier "dame met paraplu" Belle époque periode. Gesigneerd Tits. En een pentekening Franse of Hollandse school. Pentekening en bruine inkt, grijze en bruine wassing. Begin 19de eeuw.
Details 26 x 17 cm. (zonder kader)
17,5 x 12 cm. (zonder kader)
Schatting € 100 - € 150