Medailles: Josuë Dupon: l'Effort - 2 medailles in brons

LOT 80:

€ 50 - € 80

Lot Nummer 80
Medailles: Josuë Dupon: l'Effort - 2 medailles in brons. Gemerkt Fonson en gesigneerd.
Details Diam.: 7,5 cm.
Schatting € 50 - € 80