Amphora Bohemia: Orientaalse voorstelling in polychroom porselein. Gemerkt.

LOT 125:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 125
Amphora Bohemia: Orientaalse voorstelling in polychroom porselein. (kleine letsels) Gemerkt.
Details H51 x B40 x D19 cm.
Schatting € 200.00 - € 300.00