Chinees porselein: een blauw wit dekselvaas en een paar gemberpotten.

LOT 290:

€ 200 - € 300

Lot Nummer 290
Chinees porselein: een blauw-wit dekselvaas Kangxi gemerkt en een paar gemberpotten. Gemerkt.
Details Blauw-wit dekselvaas: 41 cm.
(scherfje aan deksel)
Paar gemberpotten: 25 cm.
randschilfers + scherfjes aan 1 deksel.
Schatting € 200 - € 300