Porselein: Grote plakket in Italiaanse faience.

LOT 331:

€ 300 - € 400

Lot Nummer 331
Porselein: Grote plakket in Italiaanse faience met een romantische voorstelling van een verliefd koppel op schommel.
Gemerkt en gedateerd: Firenze 1878.
Details 49 x 37 cm.
(kleine randschilfer)
Schatting € 300.00 - € 400.00